Nailu
  1. Polityka prywatności/RODO
  2. Podsumowanie
  3. Potwierdzenie
Polityka prywatności/RODO

Pozyskujemy Pańskie/Pani dane osobowe, dlatego też, zgodnie z art. 12 i art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Rozporządzenie” lub „RODO”) podajemy Panu/Pani następujące informacje:

1) Nailu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdynia przy ul. Al. Zwycięstwo 241/13, Gdynia 81-521 staje się administratorem Państwa danych. W dalszej części zwany Administratorem. Kontakt z Administratorem nailu@nailu.pl

2) Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych.

3) Dane osobowe przetwarzane są w następujących celach:

W celach marketingowych, realizowanych poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Administratora oraz ofert handlowych drogą elektroniczną na podany wcześniej adres email, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i f) RODO.

Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez Administratora to: działania niezbędne celem zapobiegania oszustwom, przesyłanie danych osobowych w ramach grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych, zapewnienia bezpieczeństwa sieci i informacji.

4) Kategorie odbiorców danych osobowych to:

  1. a) Podmioty wykonujące na rzecz Administratora usługi kadrowe i księgowe,
  2. b) Podmioty wykonujące na rzecz Administratora usługi prawne,
  3. c) Podmioty wykonujące na rzecz Administratora usługi utrzymania infrastruktury IT,
  4. d) Podmioty funkcjonujące w strukturze organizacyjnej Administratora.
  5. e) Dystrybutorzy oraz przedstawiciele handlowi Administratora.
  6. f) Firmy i operatorze firm przewozowych wybranych przez Państwa podczas dokonywania zamówienia na stronie www.nailu.pl oraz telefonicznie lub mailowo.

5) Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

6) Dane osobowe będą usuwane w terminie, w jakim zezwalają na to przepisy prawa (jeśli dotyczy) lub z dniem przedawnienia wzajemnych roszczeń administratora oraz osoby, której dane są przetwarzane – w zależności od tego, który z tych terminów przypada później;

7) Posiada Pan/Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych;

8) Jeśli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie Pana/Pani zgody, posiada Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

9) Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;

10) Podanie danych osobowych nie jest wymogiem umownym ani ustawowym oraz nie jest Pan/Pani zobowiązany/a do ich podania.

11) Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym nie stosuje profilowania.

12) Administrator dołoży wszelkich starań dla zachowania bezpieczeństwa Twoich danych.

 

 
Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
parallax
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper Copyright © 2022 Nailu.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl