Nailu
  1. Blog
  2. Lakiery hybrydowe Nailu
  3. Podsumowanie
  4. Potwierdzenie
Lakiery hybrydowe Nailu
Lakiery hybrydowe Nailu

Lakiery hybrydowe Nailu Professional i parę słów na ich temat:)

Lakiery hybrydowe naszej marki dzielimy na kolory podstawowe, pastelowe, neonowe, brokatowe efekty kociego oka oraz galaxy. W tym wpisie chcielibyśmy przedstawić wam kilka ciekawych informacji na temat naszych lakierów, o których być może już wiecie, a niektóre dostrzeżecie dopiero teraz.

Jak już być może część z Was zauważyła lakiery Nailu są wolne między innymi od takich składników jak: HEMA oraz Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate.

Teraz bardzo popularne jest w życiu bycie FIT, EKO, czy w kosmetykach HEMA FREE. Nie piszemy o tym za wiele(to nasz pierwszy raz), ale HEMA jest odpowiedzialna za wiązanie lakieru. Oczywiście jest to bardzo istotne z punktu widzenia produktu, jednak powszechna wiedza pozwala nam na zastosowanie innych równie skutecznych rozwiązań. To co istotne i może wydać się ciekawostką dla Was to fakt, że ten składnik jest coraz częściej pomijany w kosmetyce.  Dlaczego? W Europie statystycznie 1 osoba na 100 przebadanych wykazuje objawy alergiczne, natomiast w społeczności północnoamerykańskiej(tak naprawdę USA, bo to głównie na nich odbywało się badanie) ilość takich osób to blisko 3,5 na 100!

Cześć z Was powie, że 1 osoba na 100 to przecież niewielkie ryzyko, ponadto te reakcje są często zwyczajnie znikome. Prawda, ale wiemy też jeszcze jedno. Zawód Stylistki Paznokci to jest również dbanie nie tylko o urodę i piękno dłoni, ale coś więcej. Nasza praca nie kończy się zaraz po wyjściu klientki za drzwi salonu, ale trwa nadal. Chcemy, aby klientki były zadowolone i wracały do nas szczęśliwe, uśmiechnięte z pięknymi oraz zdrowymi dłońmi bez symptomów uczuleń. To może nie jest misja, jak u ratownika medycznego, czy żołnierza, ale to My Stylistki bardzo często już po pierwszym spotkaniu nawiązujemy nić relacji z klientem. To My rozmawiamy z klientkami na tematy dobre i złe, łatwe i trudne. Często jesteśmy w samym centrum zwierzeń! Dlatego warto zastępować składniki uczulające a mniej uczulającymi, a mało uczulające nie uczulającymi(o ile na to pozwala wiedza). Dlatego tak istotna jest nasza praca i produkty z których korzystamy.

Kolejnym ciekawym aspektem, który zapewne spostrzegła część z Was to skrócony czas utwardzania!

Zwróćcie tutaj proszę uwagę zwłaszcza na kolory malinowe/czerwone, które utwardzamy około 30 sekund! Co z pozostałymi? Wszystko zależy od Waszej lampy i techniki pracy. Obawiasz się, że ten lakier Ciebie uczuli? Nic z tych rzeczy, taka sytuacja jest tutaj zwyczajnie niemal niemożliwa z wielu powodów, gdzie jeden opisaliśmy powyżej😊

Załóżmy, że pracujesz naszym lakierem i co robisz? Przy technice utwardzania po jednym paznokciu osobno w lampie UV/LED na 10 paznokciach zyskujesz przynajmniej 5 minut, a przy założeniu, że takich warstw normalnie musiałabyś nałożyć 2, a nawet 3 jest to oszczędność 10-15 minut! A co za tym idzie 4-5 klientek pozwoli Tobie na dołożenie kolejnej do grafiku i tym samym pozwala to Tobie zarobić jeszcze większą ilość pieniędzy!

Następnym i ostatnim aspektem, jaki chcielibyśmy poruszyć w kontekście lakierów hybrydowych Nailu w tym wpisie jest ich…oszczędność! Jak to możliwe? Wiele z Was powie, że lakiery świetnie kryją i nie ma tutaj nic cudownego. Przecież wystarczy tylko przemalować paznokieć. Zgadzamy się z Wami, ale nie jest to zasługa tylko i wyłącznie mitycznej ”pigmentacji”(o pigmentacji napiszemy w osobnym wpisie), ale doskonale dobranego pędzelka do konsystencji! Nie wiemy, czy wiecie, ale to pędzelek odpowiada za Wasze odczucie dotyczące konsystencji(posprawdzajcie, poprzekładajcie jeśli nie wierzycie), a także to o czym piszemy i się pewnie domyślacie rozprowadzaniu lakieru. Pędzelek zastosowany w naszych lakierach dzięki doskonale dobranej ilości włosia, jego ułożeniu w rzędach oraz profilowaniu pozwala na kładzenie na paznokieć takiej ilości lakieru jaka rzeczywiście jest potrzebna! Innowacyjny pędzelek pozwala nam na oszczędność lakieru, jednocześnie 8 ml, które macie w butelce wystarczy na dłużej! Ponadto ilości podane na butelce są w ml, a nie gramach a co za tym idzie w jednym mililitrze jest więcej lakieru niż w jednym gramie! Dokładnie możecie w przybliżeniu sobie założyć mililitr lakieru hybrydowego jest równy 1,2-1,4 grama lakieru!

Mamy nadzieję, że korzystanie z lakierów marki Nailu Professional będzie dla Was teraz odrobinę prostsze i bardziej komfortowe. Trochę oszczędności czasu, trochę pieniędzy oraz bezpieczeństwa. Ale czy wydaje się Tobie, że to wszystko? Otóż nie, ale…to znajdziecie w kolejnych wpisach dotyczących naszych produktów i rozwiązań w nich zastosowanych😊

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
parallax
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper Copyright © 2022 Nailu.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl