Nailu
  1. INNE
  2. Pilniki
  3. Podsumowanie
  4. Potwierdzenie

Pilniki i polerki

Pilniki do paznokci to konieczne akcesoria dla każdej kosmetyczki. Są pomocną ręką w nadawaniu kształtu paznokciom i pomagają zarówno przy manicurach jak i pedicurach. Wyróżniamy ich różne kształty, strukturę i gramaturę. Od czego zależy wybór dobrego pilnika? Najczęściej od potrzeb i doświadczenia. Liczy się ścieralność wygoda użycia.

Jaki pilnik do paznokci hybrydowych wybrać?

W profesjonalnym wykonywaniu paznokci liczy się czas, wygoda i precyzja. Odpowiednio dobrany pilnik zapewni każdej stylistce dużą oszczędność nerwów. Nasze profesjonalne pilniki do paznokci w kształcie łezki, banana i proste precyzyjnie i dokładnie nadadzą paznokciom wymarzony kształt. Nailu Professional oferuje dwie gradacje pilników: 100/180 i 180/240. Pierwszy bardziej gruboziarnisty sprawdzi się przy wszystkich paznokciach i dotrze do najmniejszych kącików paznokci z największą precyzją. Mniej ziarnisty sprawdzi się przy zwykłych paznokciach hybrydowych, wygładzi i zmatuję powierzchnię paznokcia. Może działać również jako polerka.

Pilniki i polerki - zastosowanie

Pilniki do paznokci są użytecznym narzędziem w pierwszym etapie robienia paznokci. Ważne jest, aby piłować zawsze w jedną stronę i nie spowodować rozdwajania i niszczenia płytki. Do ich użycia pilników i wykończenia kształtu paznokcia mogą się również przydać niezastąpione waciki bezpyłowe. Przy ściąganiu paznokci hybrydowych oprócz pilnika przyda się dobra frezarka i patyczki drewniane. Dbajmy o higienie narzędzi i bezpieczeństwo naszych klientek. 

do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper Copyright © 2022 Nailu.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl